F.C. Wojska Polskiego

Kariera Football Manager 2006

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda
  • Index
  •  » Mecze
  •  » Towarzyski: AO Thrasyvoulos Fylis - F.C. Wojska Polskiego

#1 2010-05-05 21:31:22

Lulinho

Administrator

Zarejestrowany: 2010-05-02
Posty: 24
Punktów :   

Towarzyski: AO Thrasyvoulos Fylis - F.C. Wojska Polskiego

Witajcie ponownie Dzisiaj nadszedł dzień przydzielania numerków, oczywiście zrobiłem to sam, ale gdyby któremuś z was numerek się nie podobał wystarczy napisać.
Tak prezentuje się lista:
http://i157.photobucket.com/albums/t71/R10_Cristina/numerki.jpg

Przed meczem:
Z racji iż gramy na nikomu nie kojażący się zespół, oczekuje porządnej strzelaniny
Dzisiaj wyjdziemy w nieco zmienionym składzie, zobaczymy co przyniesie efekt.
Do składu po kontuzji wraca Gargula, miejmy nadzieje, że ta kontuzja wyjdzie mu na lepsze.

Mecz:
Wyjściowe jedenastki:
http://i157.photobucket.com/albums/t71/R10_Cristina/wyjsciowejedenastki.jpg

Rezerwowi:
F.C. Wojska Polskiego:
- Łukasz Piech
- Patryk Boratyński
- Adam Balicki
- Kamil Fałowski
- Dawid Chowaniec
- Marcin Frączek
- Michał Jonakowski
- Adrian Osiński
- Bartłomiej Gargula
- Marcin Hajduk
- Miłosz Pająk

Thrasyvoulos:
Przykro mi z racji zbyt pokręconch nazwisk nie mam zamiaru ich pisać, nigdy czegoś takiego nie widziałem :O To są nazwiska kosmitów chyba^^
Wystarczy, że napiszę  jedno: Dimitris Diamantopoulos, szkoda słów...

Pierwsza połowa:

11'
-  Świetnie na prawej stronie przechwycił piłkę Koszyk, natychmiast zagrał do środka do uciekającego obrońcom Lulka, który uderzył z 30 metrów, piłka odbiła się od poprzeczki, dobitki nie potrafił wykorzystać Nowakowski, co za pech...
15'- Znów świetnie przechwycił Koszyk, zagrał długą piłkę po lini do Gołębia, ten wrzucił piłkę wprost pod nogi Dziedzica, który uderzył w środek, golkiper sparował strzał na prawo, gdzie czekał Nowakowski ale nie miał zbyt dużo miejsca, szybko zrobił "kółeczko Xaviego" i uderzył, ale również golkiper obronił, Panowie do roboty KURWA!
17' - Co za akcja Gołębia i Dziedzica! Najpierw piłkę wykopał Gałęziowski, tą zgasił Dziedzic, odegrał do Gołębia, który niemal natychmiast mu odegrał, a Dziedzic wychodząc sam na sam zachował zimną krew i strzelił piękną bramkę! 1-0! W końcu...
25' - Aut na wysokości 16 zespołu z Grecji, piłkę rzuca Koszyk, przyjmuje ją Wójcik, zagrywa do środka do Stanka, a ten popisuje się fatalnym strzałem...
33'- Znów bardzo podobnie ale teraz z lewej strony, ale tym razem chybił Gołąb...
35' - Świetnie przechwycił Gołąb! Zagrywa do Nowakowskiego, który niemal, że od połowy idzie sam na sam ale nie potrafi pokonać bramkarza Thrasyvoulos! Co jest Krzysztof!?
40' - Gołąb z rożnego, wrzuca piłkę do Dziedzica, który fenomenalnie odgrywa ją do stojącego na 16 Wójcika! Ten uderza! Ale niestety nad bramką...
42' - Bezpańską piłkę w środku przejmuje Stanek, ścina do środka, zagrywa do Nowakowskiego, ten znów 1 na 1, ale tym razem Krzysztof się nie myli! Brawo! 2-0!
45' - Koniec pierwszej połowy.
W przerwie:
Na pewno nie jestem zadowolony z naszej gry... Przy tylu sytuacjach wynik tylko 2-0, cieszy mnie tylko to, że rywale nie mieli ani jednej dogodnej sytuacji. Do przerwy wg gry najlepiej Gołąb z oceną 9, później z 8 Dziedzic, tych dwóch Panów plus Koszyk zostanie na boisku jak na razie. Około 65 minuty reszta rezerowych wejdzie na boisko. W szatni Panowie znów dostali dość porządną zjebkę, myślę, że w drugiej połowie zaczną strzelać aż miło Opaskę kapitańską przejmie Koszyk.

Skład na drugą połowę:
http://i157.photobucket.com/albums/t71/R10_Cristina/skladnadruga.jpg

Druga połowa:

49' - Gargula zagrywa ze swojej połowy do Dziedzica, który w FENOMENALNY sposób mija obrońców rywali jak tyczki i strzela cudowną bramkę! Palce lizać! Musisz to zobaczyć Colo! Co za gol! Bramki oczywiście w dziale Download!
52' - Znów w roli głównej Dziedzic ale i Koszyk zasługuje w tym meczu na szczególną uwagę. Koszyk prawą stroną powędrował pod pole karne rywala, zagrał piłkę do Dziedzica, który znów minął obrońców jak dzieci ale tym razem zabrakło dokładności nadal 3-0!
61' - Dziedzic chyba zbyt za bardzo się podniecił zdobytą bramką i teraz gdy tylko ma piłkę na przynajmniej 25 metrze od razu strzela... Koszmarny strzał! Pora na zmiany Już na boisku pojawiają się  Chowaniec w miejsce Koszyka, Frączek w miejsce Gołębia i Pająk w miejsce Dziedzica, który dostaje owacje na stojąco! Brawo (pazero ^^)! Opaskę kapitańską przejmuje Jonakowski.
67' - Cudowny przechwyt na połowie boiska przez Gargule, zagrywa piłkę na prawo do Pająka, ten krótko do Frączka, Frączek zdecydował się na dośrodkowanie w polu karnym jest Jonakowski!
Ale jego strzał broni Ioannidis! Rzut rożny!
90+'
- Z rzutu wolnego piłkę wrzuca Chowaniec! GOOLASO DEL HAJDUK! Ajajaj jednak nie, sędzia dopatrzył się spalonego...
90' Koniec meczu...

Po meczu:
Moje odczucia są bardzo dziwne, teoretycznie powinien na tablicy być wynik 10-0, niepokoi mnie brak wykorzystywania 100% sytuacji. Jednak nie ma co płakać, wynik jest jaki jest 3-0 w pełni mnie zadowala, szczególnie postawa Dziedzica, Koszyka i przedewczyskim Garguli (który wrócił po kontuzji) jest godna podziwu, Dziedzic strzela, Koszyk świetnie przeprowadza ataki prawą stroną niczym pomocnik, a Gargula zagrał tak dobrze jakby nie było żadnej kontuzji

Piłkarz meczu:
Bartosz " El Pazera" Dziedzic
Widok ogólny:
http://i157.photobucket.com/albums/t71/R10_Cristina/widokoglny.jpg
Statystyki:

http://i157.photobucket.com/albums/t71/R10_Cristina/statystyki.jpg
Oceny:
http://i157.photobucket.com/albums/t71/R10_Cristina/oceny.jpg

Bramki znajdziecie w dziale download, szczególnie bramka Dziedzica przypadnie wam do gustu
Już jutro kolejne spotkanie towarzyskie z Larisą, mecz będzie pokazywany w TV

Offline

 

#2 2010-05-06 13:35:58

kisko09

Moderator

Zarejestrowany: 2010-05-04
Posty: 15
Punktów :   

Re: Towarzyski: AO Thrasyvoulos Fylis - F.C. Wojska Polskiego

Szczerze mowiac ja wolal bym numer "3"

Wreszcie jakas dobra ocenka po meczu

Offline

 

#3 2010-05-06 13:53:34

 Colo

Moderator

Skąd: Nowy Sącz
Zarejestrowany: 2010-05-06
Posty: 10
Punktów :   

Re: Towarzyski: AO Thrasyvoulos Fylis - F.C. Wojska Polskiego

ja 8 , ale ostatecznie 14 przeżyje.
EL Pazzerrraaa xD

Offline

 
  • Index
  •  » Mecze
  •  » Towarzyski: AO Thrasyvoulos Fylis - F.C. Wojska Polskiego

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gangsterlife.pun.pl www.sesja.pun.pl www.smoczahorda.pun.pl www.religijne.pun.pl www.mysek550i.pun.pl